Qera,Apartament 2+1,BOSH,Kodra E Priftit, 250 Euro

 • € 250
Rruga Sadik Petrela, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera,Apartament 2+1,BOSH,Kodra E Priftit, 250 Euro

Rruga Sadik Petrela, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1,BOSH,Kodra E Priftit, 250 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Sadik Petrela, Kodra e Priftit

• Bosh

• Kati 1

• Shtepi Private

• 250 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 100m² ne katin e 1 te nje shtepije private ne rrugen Sadik Petrela, Kodra e Priftit. Ambjenti rshte i organizuar nga 2 dhoma  gjumi, ambjenti i gatimit, salloni i ndenjes dhe nje tualet. Eshte bosh. Kerkohen 3 qera ( muaji i pare , i fundit dhe nje garanci).

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 16 Nëntor, 2023 at 1:01 pm
 • ID e pronës: MRE-20316
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Sadik Petrela, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521