Qera,Garzoniere , 21 Dhjetori  320euro/muaj

 • € 320
Rruga Studenti, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera,Garzoniere , 21 Dhjetori  320euro/muaj
Rruga Studenti, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 320

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera,Garzoniere , 21 Dhjetori  320euro/muaj

 • Tipologjia Garzoniere
 • Adresa: 3 min nga Inxhinjeria e Ndertimit
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Pallat i ri
 • Cmimi 320 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera garzoniere  me një sipërfaqe prej 35m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit dhoma gjumi dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Korrik, 2024 në 10:41 am Përditësuar 8 Korrik, 2024 at 10:41 am
 • ID e pronës: MRE-54820
 • Çmimi: € 320
 • Sip. totale: 35 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: ***
 • Adresa Rruga Studenti, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127