Qera,Pjes Vile 3+1+2+2BLK+ Garazh, Komleksi Dinamo, 800 euro

 • € 800
Rruga Liman Kaba, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Ofertë e shkurtër
Qera,Pjes Vile 3+1+2+2BLK+ Garazh, Komleksi Dinamo, 800 euro
Rruga Liman Kaba, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera, Pjes vile 3+1+2+2blk+ garazh, Kompleksi, 800 euro

• Tipologjia: 3+1+2+2blk+Garazh

• Adresa: Afer Komplekst Dinamo

• i mobiluar

• Kati 2

• Vile Private

• 800 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjes vile ne katin e dyte 3+1+2WC+2Blk+ garazh me siperfaqe 130m² prane kompleksit Dinamo. Apartamenti eshte i organizuar nga tre dhoma gjumi, kuzhina , dhoma e ndenjes, dy tualete, dy ballkone dhe nje garazh. Eshte totalisht i mobiluar me kushte shume te mira.

 

Per informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Korrik, 2023 në 1:22 pm Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 11:01 am
 • ID e pronës: MRE-13301
 • Çmimi: € 800
 • Sip. e pronës: 130 m²
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Liman Kaba, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina 02
 • Morina 02
Whatsapp +355694050135