Qera,Shtepi Private 3+1, Qytet Studenti, 550 euro/muaj

 • € 550
Rruga Arben Broci, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera,Shtepi Private 3+1, Qytet Studenti, 550 euro/muaj
Rruga Arben Broci, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Shtepi Private3+1, Qytet Studenti, 550 euro/muaj

 • Tipologjia 3+1
 • Adresa: Rruga Arben Broci Pike Referimi: Qytet Studenti
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • E mobiluar
 • Cmimi 550 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera shtepi private 3+1, me një sipërfaqe prej 100m² me nje oborr prej 240m². Shtepia ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe disponon vend parkim.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Korrik, 2024 në 11:50 am Përditësuar 5 Korrik, 2024 at 1:41 pm
 • ID e pronës: MRE-54565
 • Çmimi: € 550
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 350 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Arben Broci, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Qyteti Studenti/Vilat Gjermane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121