Qira AMBIENT BIZNESI/DYQAN, Rruga E Kavajes ,500Euro.

 • € 500
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira AMBIENT BIZNESI/DYQAN, Rruga E Kavajes ,500Euro.

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia imobiliare Morina jep me qira Rruga e Kavajes, 500Euro.

• Tipologjia: Ambient Biznesi

• Adresa:Tek Pallati me Shigjeta

• i rikonstruktuar

• Kati 0

• 💶 500 Euro

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira ambient biznesi /dyqan  duplex me siperfaqe 35m². Organizohet i pamobiluar  dhe 1 tualet.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Shkurt, 2024 në 9:56 am Përditësuar 9 Shkurt, 2024 at 9:56 am
 • ID e pronës: MRE-30040
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 35 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
Whatsapp +355694050136