Qira ambient biznesi, Rruga e Durresit, 1000 Euro I diskutueshem

 • € 1,000
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira ambient biznesi, Rruga e Durresit, 1000 Euro I diskutueshem
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira ambient biznesi, Rruga e Durresit, 1000 Euro I diskutueshem

 

• Tipologjia: ambient biznesi

• Adresa: Rruga e Durresit,perballe gjimnazit Qemal Stafa

• bosh

• Kati 4

• 💶 1000 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Agjensi Morina jep me qera ambient biznesi ne katin e 4 te nje pallati me siperfaqe 220 meter katror. Ambienti ka 2 tualete dhe 1 ballkon
Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra ose studio te ndryshme,ndodhet buze rruges .

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Shkurt, 2024 në 11:28 am Përditësuar 19 Shkurt, 2024 at 11:33 am
 • ID e pronës: MRE-31264
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. totale: 220 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 4
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
morina morina
 • morina morina
+355694050128