Qira Ambient per Dyqan/Zyre, Rruga e Elbasanit , 600 Euro i diskutueshem

 • € 600
Liceu Artistik, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira Ambient per Dyqan/Zyre, Rruga e Elbasanit , 600 Euro i diskutueshem

Liceu Artistik, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Ambient per Dyqan/Zyre, Rruga e Elbasanit , 600 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa:  prane Insitutit te Higjienes,

• bosh

• Kati 1

• 💶 600 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 75m² dhe gjendet në katin 1. Ambienti jepet bosh. Është  i pershtatshem per tipologji të ndryshme biznesi.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Janar, 2024 në 5:19 pm Përditësuar 31 Janar, 2024 at 5:19 pm
 • ID e pronës: MRE-28638
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Liceu Artistik, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128