Qira, Ambient Per Zyra, Pazari I Ri, 450 Euro

 • € 450
Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira, Ambient Per Zyra, Pazari I Ri, 450 Euro

Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Ambient per Zyra, Pazari i Ri, 450 Euro

 

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa: Rruga Qemal stafa perball Lincoln Center 1

• bosh

• Kati 4 banim

•Pallat Ekzistues

• 💶 450 Euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 45m² dhe gjendet në katin 4 banim te nje pallati. Ambienti jepet bosh dhe i organizuar ne 2 ambiente te bollshme. Është i pershtatshem per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualete.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Janar, 2024 në 10:14 am Përditësuar 31 Janar, 2024 at 10:15 am
 • ID e pronës: MRE-28467
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 4
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121