Qira Ambient Per zyra,Bulevardi Bajram Curri , 50.000 leke

 • € 500
Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira Ambient Per zyra,Bulevardi Bajram Curri , 50.000 leke

Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Ambient per Zyra, Bulevardi Bajram Curri, 500 Euro

 

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa: Stacioni i fundit i Tiranes se Re

• bosh

• Kati 2

• 💶 500 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 73m² dhe gjendet në katin 2 . Ambienti jepet bosh dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma . Është  i pozicionuar me pamje nga rruga dhe eshte i pershtatshem per tipologji të ndryshme biznesi.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Janar, 2024 në 2:48 pm Përditësuar 31 Janar, 2024 at 2:48 pm
 • ID e pronës: MRE-28563
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 73 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erina Saliaj
 • Erina Saliaj
Whatsapp +355694050129