Qira, Apartament 1+1+bllk, Astir, 35000 Leke

 • 35,000 Lek
Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Rented

Qira, Apartament 1+1+bllk, Astir, 35000 Leke

Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 35,000 Lek

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+bllk, Astir, 35000 Leke

 

• Tipologjia: 1+1+bllk

• Adresa: Astir, prane Artisti Lounge

• i mobiluar

• Kati 4

• pallat i ri

•  35.000 leke

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament me qera apartament 1+1+bllk me siperfaqe 78m²  dhe gjendet ne kati e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar shume mire me kondicioner dhe organizohet nga dhoma e gjumit me ballkon, kuzhina bashke me dhomen e ndenjes dhe tualeti. Preferohen cifte.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 11:08 am
 • ID e pronës: MRE-12197
 • Çmimi: 35,000 Lek
 • Sip. e pronës: 72 m²
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Astir

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521