Qira, Apartament 1+1, BOSH ,Liqeni i Thate , 300€

 • € 300
Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira, Apartament 1+1, BOSH ,Liqeni i Thate , 300€
Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1, Liqeni i thate , 300€

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Peti, Liqeni i Thate

• Bosh

• Kati  3

• Pallat i ri

• 300 euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 65m² ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor tek rruga Peti, Liqeni i Thate. Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhoma gjumi, kuzhina bashke me  ambjentin e ndenjes dhe tualeti. Apartamenti disponon vetem kundrabufe. Eshte totalisht bosh.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Shkurt, 2024 në 11:39 am Përditësuar 16 Shkurt, 2024 at 11:47 am
 • ID e pronës: MRE-31001
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521