Qira, Apartament 1+1, Prane Selvise – Gjimnazi Partizani, 500 Euro/Muaj

 • € 500
Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira, Apartament 1+1, Prane Selvise – Gjimnazi Partizani, 500 Euro/Muaj
Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Prane Selvise – Gjimnazi Partizani, 500 Euro/Muaj

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga 4 Deshmoret

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat i Ri

• 💶 500 Euro

• Mobilimi perfundon ne fillim te muajit Maj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 50m² dhe gjendet në katin e 2 te nje pallati te ri pa ashensor. Apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit , 1 dhome gjumi dhe tualeti.

Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicioner ne cdo ambient. Eshte i pabanuar me pare.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Prill, 2024 në 1:10 pm Përditësuar 12 Prill, 2024 at 9:58 am
 • ID e pronës: MRE-38064
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509