Qira, Apartament 1+1, Qytet Studenti, 300 Euro

 • € 300
Rruga Fuat Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira, Apartament 1+1, Qytet Studenti, 300 Euro
Rruga Fuat Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1, Qytet Studenti, 300€

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Fuat Toptani, Qytet Studenti

• E mobiluar

• Kati 1

•Shtepi Private

• 300 euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 75m² ne katin e 1 te ngritur nga toka te nje shtepije private ne rrugen Fuat Toptani.Apartamenti eshte i organizuar nga dhoma e gjumit, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe tualeti . Ndodhet ne nje zone shume te mire, afer me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

Detajet

Publikuar më 23 Mars, 2024 në 10:24 am Përditësuar 23 Mars, 2024 at 10:24 am
 • ID e pronës: MRE-36532
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Fuat Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521