Qira, Apartament 1+1, Ruga E Kavajes, 400 Euro

 • € 400
Rruga Kongresi i Lushnjës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira, Apartament 1+1, Ruga E Kavajes, 400 Euro

Rruga Kongresi i Lushnjës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1 Rruga E Kavajes,Prane Globe, 400 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Kongresi I Lushnjes

• Kati 3

•Siperfaqe 65  m²

• 400 Euro

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 65 m² dhe ndodhet në katin e 3 te nje pallati.

Apartamenti jepet i mobiluar teresisht dhe ka organizim shumë te mire, perbehet nga 1 dhoma gjumi, korridori shperndares, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti,ballkoni dhe gjithashtu ka edhe nje verande te madhe ne tarace e cila eshte pjese e apartamentit.

Lirohet ne Dt 20 Shkurt.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Shkurt, 2024 në 12:52 pm Përditësuar 13 Shkurt, 2024 at 10:35 am
 • ID e pronës: MRE-30138
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kongresi i Lushnjës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121