Qira Apartament 1+1, Square21, 21 Dhjetori, 730 Euro

 • € 730
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira Apartament 1+1, Square21, 21 Dhjetori, 730 Euro

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 730

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Square21, 21 Dhjetori, 730 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Square21, 21 Dhjetori

• I mobiluar

• Kati 6

• Pallat i Ri

• 💶 730 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 78m² dhe gjendet në katin 6 të një pallati te ri me ashensor tek Square21, 21 Dhjetori.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualeti dhe nje ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar per banim dhe ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme. Ne cmim pershihet interneti dhe administrimi i pallatit.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Janar, 2024 në 3:52 pm Përditësuar 19 Janar, 2024 at 11:17 am
 • ID e pronës: MRE-26462
 • Çmimi: € 730
 • Sip. totale: 78 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521