Qira Apartament 1+1, Varri i Bamit, 450€

 • € 450
Rruga Nikolla Zoraqi, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira Apartament 1+1, Varri i Bamit, 450€
Rruga Nikolla Zoraqi, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Brryl, 450€

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Varri i Bamit

• I mobiluar

• Kati 7

• Pallat i ri

• 💶 450 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 50m² dhe gjendet në katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor tek Varri i Bamit. Apartamenti ofrohet tereisht i mobiluar me mobilim te ri dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumi, korridori, dhe tualeti. Ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

NUK ESHTE BANUAR ME PERPARA.

Apartamenti eshte i disponueshem nga data 1 Prill.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 19 Mars, 2024 në 8:38 pm Përditësuar 19 Mars, 2024 at 8:38 pm
 • ID e pronës: MRE-35911
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Nikolla Zoraqi, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521