Qira, Apartament 1+1, Zogu I Zi, 490 Euro.

 • € 490
Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira, Apartament 1+1, Zogu I Zi, 490 Euro.

Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 490

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Zogu I Zi, 490 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa.Ruga Dritan Hoxha, pas Pallatit te Sportit

• I mobiluar

• Kati 2

• Vile private

• 💶 490 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 2 te nje vile private 3 kateshe.

Hyrja ofrohet e mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Hyrja eshte lyer se fundmi dhe e sapomobiluar. Hera e pare qe jepet me qira.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Shkurt, 2024 në 10:47 am Përditësuar 1 Shkurt, 2024 at 11:03 am
 • ID e pronës: MRE-28712
 • Çmimi: € 490
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake, Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509