Qira Apartament 1+1+BLK, ,Komuna e Parisit ,600 Euro

 • € 600
Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira Apartament 1+1+BLK, ,Komuna e Parisit ,600 Euro

Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+BLK, ,Komuna e Parisit ,600 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: rruga sulejman delvina,perballe primo hotel,kryqezimi i stadiumi dinamo me komunen e parisit,pallati extra market

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat

• 💶 600 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej  55m² dhe gjendet në katin 5 të një pallati .

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualeti dhe nje ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar per banim dhe ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Janar, 2024 në 4:29 pm Përditësuar 31 Janar, 2024 at 4:33 pm
 • ID e pronës: MRE-28610
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128