Qira Apartament 2+1 Astir, 400 euro

 • € 400
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira Apartament 2+1 Astir, 400 euro

Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1 Astir, 400 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Astir, tek Alpha Bank

• i mobiluar

• Kati 5

• pallat

•  400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati me siperfaqe 112 m² .Ambienti eshte i organizuar nga  dy dhoma gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes nje tualet .  Eshte e mobiluar me arredim bashkekohor me kushte shume te mira.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Shkurt, 2024 në 2:58 pm Përditësuar 12 Shkurt, 2024 at 3:00 pm
 • ID e pronës: MRE-30476
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 112 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128