Qira Apartament 2+1, Pazar i ri , 800 Euro

 • € 800
Sheshi Avni Rustemi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira Apartament 2+1, Pazar i ri , 800 Euro
Sheshi Avni Rustemi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Pazar i ri , 800 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: sheshi avni rustemi

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri

• 💶 800 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 160m² dhe gjendet në katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor .

Apartamenti ofrohet i mobiluar tërësisht dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet.

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Mars, 2024 në 1:26 pm Përditësuar 1 Mars, 2024 at 1:38 pm
 • ID e pronës: MRE-33314
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 160 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Sheshi Avni Rustemi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
morina morina
 • morina morina
+355694050128