Qira Apartament 2+1, Rr e Kavajes, 400 Euro

 • € 400
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira Apartament 2+1, Rr e Kavajes, 400 Euro

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Rr e Kavajes, 400 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:  rr e kavajes

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat

• 💶 400 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin 5 ne nje pallati.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar sipas preferencave , dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti. Ndodhet ne nje zone me kerkese te larte per banim dhe ka afer te gjitha facilitete e nevojshem afer.

 

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 13 Shkurt, 2024 në 2:26 pm Përditësuar 13 Shkurt, 2024 at 2:30 pm
 • ID e pronës: MRE-30639
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128