Qira, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji,450 Euro

 • € 450
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji,450 Euro
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament 2+1, Rruga 5 Maji, 450 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga 5 Maji,Prane Concordit

• Kati 3

• Siperfaqe 105 m²

•Pallat I Ri

• 450 Euro

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 105 m² dhe ndodhet në katin e 3 te nje pallati te ri ne rrugen 5 maji.

Apartamenti jepet i Pa mobiluar ,  ka organizim shume te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, korridori shperndares, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, dhe 2 tualete.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Mars, 2024 në 11:43 am Përditësuar 16 Mars, 2024 at 11:01 am
 • ID e pronës: MRE-34369
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121