Qira, Apartament 2+1, Rruga Bill Klinton, 450 Euro

 • € 450
Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira, Apartament 2+1, Rruga Bill Klinton, 450 Euro

Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Rruga Bill Klinton, 450 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Bill Klinton, ne afersi te rezidences “ Kodra e Diellit 1”

• I mobiluar

• Kati 1

• Pallat ashensor

• 💶 450 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin 1 ne nje pallat te ri me ashensor, Tek Rruga Bill Klinton.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar sipas preferencave , dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,  tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone me kerkese te larte per banim dhe ka afer te gjitha facilitete e nevojshem afer. Eshte i lire ne daten 15 Mars.

 

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 12 Shkurt, 2024 në 10:28 am Përditësuar 12 Shkurt, 2024 at 10:28 am
 • ID e pronës: MRE-30347
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521