Qira Apartament 2+1, Rruga E Durresit, 900 Euro

 • € 900
Rruga e Bogdanëve, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira Apartament 2+1, Rruga E Durresit, 900 Euro

Rruga e Bogdanëve, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 900

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Rruga E Durresit, 900 Euro

 

• Tipologjia:2+1

• Adresa:  Rruga e Durresit, Mbrapa ambasades Polake

• Kati 5

•Siperfaqe 100  m²

• 900 Euro

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 100 m² dhe ndodhet në katin e 5 te nje pallati.

Apartamenti jepet i mobiluar teresisht dhe ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, korridori shperndares, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti,ngrohje/ftohje

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Shkurt, 2024 në 1:59 pm Përditësuar 9 Shkurt, 2024 at 2:42 pm
 • ID e pronës: MRE-30161
 • Çmimi: € 900
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Bogdanëve, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128