Qira, Apartament 2+1, Rruga Myslym Shyri, 500 Euro

 • € 500
Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira, Apartament 2+1, Rruga Myslym Shyri, 500 Euro

Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Rruga Mysylm Shyri, 500 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Mysylm Shyri

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat ekzistues

• 💶 500 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin 5 ne nje pallat ekzirtues, Tek Ish Ekspozita, Myslym Shyr.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar sipas preferencave , dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,  tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone me kerkese te larte per banim dhe ka afer te gjitha facilitete e nevojshem afer. Eshte i lire ne daten 1 Mars.

 

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Shkurt, 2024 në 10:19 am Përditësuar 16 Shkurt, 2024 at 11:11 am
 • ID e pronës: MRE-30340
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521