Qira Apartament 2+1, Square 21, 21 Dhjetori, 600 Euro

 • € 600
Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira Apartament 2+1, Square 21, 21 Dhjetori, 600 Euro
Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Prane Square21, , 600 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Shefqet Musaraj, pran Square21

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i Ri

• 💶 600 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej  107m² dhe gjendet në katin 5 të një pallati te ri me ashensor tek Square21, 21 Dhjetori.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhome gjumi, korridori, tualeti dhe nje ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar per banim dhe ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme

Aktualisht po restaurohet, brenda dates 15 Mars eshte e perfunduar.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Shkurt, 2024 në 12:04 pm Përditësuar 29 Shkurt, 2024 at 1:37 pm
 • ID e pronës: MRE-33117
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 107 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257