Qira Apartament 2+1, Square21, 21 Dhjetori, 600 Euro

 • € 600
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira Apartament 2+1, Square21, 21 Dhjetori, 600 Euro

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Square21, 21 Dhjetori, 600 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Square21, 21 Dhjetori

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i Ri

• 💶 600 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej  107m² dhe gjendet në katin 5 të një pallati te ri me ashensor tek Square21, 21 Dhjetori.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhome gjumi, korridori, tualeti dhe nje ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar per banim dhe ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Janar, 2024 në 2:30 pm Përditësuar 20 Janar, 2024 at 11:44 am
 • ID e pronës: MRE-26650
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 107 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
Whatsapp +355694050136