Qira Apartament 2+1, ,Vasil Shanto ,550 Euro

 • € 550
Rruga Viktor Eftimiu, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira Apartament 2+1, ,Vasil Shanto ,550 Euro

Rruga Viktor Eftimiu, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, ,Vasil Shanto ,550 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: vasil shanto,prane kesh

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat

• 💶 550 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej  95m² dhe gjendet në katin 5 të një pallati .

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhome gjumi, korridori, tualeti dhe nje verande . Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar per banim dhe ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Janar, 2024 në 4:52 pm Përditësuar 31 Janar, 2024 at 4:58 pm
 • ID e pronës: MRE-28625
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Viktor Eftimiu, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128