Qira, Apartament 2+1, Xhamllik, 350 Euro

 • € 350
Rruga Zihni Sako, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira, Apartament 2+1, Xhamllik, 350 Euro
Rruga Zihni Sako, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+A, Xhamllik, 350 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:Oxhaku,perball SHIK

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat ekzistues

• 💶 350 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin 3 të një pallati ekzistues.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, përbëhet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes, kuzhina me vete, 2 dhoma gjumi dhe tualeti.

Apartamenti jepet i mobiluar teresisht.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar per banim dhe ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme, si dyqane, market, farmaci, kafe, shkolla, kopshte etj.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Prill, 2024 në 11:09 am Përditësuar 3 Prill, 2024 at 1:20 pm
 • ID e pronës: MRE-37999
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Zihni Sako, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931