Qira, Apartament 2+1+2+2Blk, Ali Demi, 450 Euro

 • € 450
Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira, Apartament 2+1+2+2Blk, Ali Demi, 450 Euro

Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+2Blk, Ali Demi, 450 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Ali Demi

• Bosh ose I Mobiluar

• Kati 6

• Pallat i ri, me ashensor

• 💶 450 Euro/muaj

• Nese kerkohet mobilim, cmimi behet 500 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+blk, me një sipërfaqe prej 105m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet bosh ose i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Pallati eshte i mireadministruar, me kamera sigurie, i pajisur me 2 ashensore me touch.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Janar, 2024 në 10:56 am Përditësuar 23 Shkurt, 2024 at 1:58 pm
 • ID e pronës: MRE-28103
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 6
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509