Qira, Apartament 2+1+2+2Blk + Garazh, Pazari i Ri, 1000 euro I Diskutueshem

 • € 1,000
Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira, Apartament 2+1+2+2Blk + Garazh, Pazari i Ri, 1000 euro I Diskutueshem

Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+2Blk + Garazh, Pazari i Ri, 1000 euro

 

• Tipologjia: 2+1

•Adresa: Rruga Qemal Stafa

• i mobiluar

• Kati 8

• pallat i ri 2021

• 💶 1000 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 8 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i mobiluar tërësisht me mobilim bashkekohor dhe përbëhet 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambienti i gatimit, 2 tualete dhe 2 ballkone. I pajisur deri ne detaje me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si dhe sistem kondicionimi ne te gjitha hapesirat.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Shkurt, 2024 në 10:39 am Përditësuar 13 Shkurt, 2024 at 10:39 am
 • ID e pronës: MRE-30596
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521