Qira, Apartament 2+1+2WC, Rruga Peti, 500 euro

 • € 500
Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira, Apartament 2+1+2WC, Rruga Peti, 500 euro

Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Rruga Peti, 500 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Peti, Liqeni I Thate

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat ashensor

• 💶 500 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2wc, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin 2 ne nje pallat te ri me ashensor, Tek Rruga Peti.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar sipas preferencave , dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,  2 tualete dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone me kerkese te larte per banim dhe ka afer te gjitha facilitete e nevojshem afer. Preferohen Familjar.

 

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Shkurt, 2024 në 10:45 am Përditësuar 12 Shkurt, 2024 at 10:45 am
 • ID e pronës: MRE-30357
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521