Qira, Apartament 2+1+Blk, Rruga Don bosko 380 Euro

 • € 380
Rruga Don Bosko, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira, Apartament 2+1+Blk, Rruga Don bosko 380 Euro

Rruga Don Bosko, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, Rr. Don Bosko, 380 Euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Rr.Don Bosko ,Afer Hotel Ferari
Bosh
Kati 1banim
Shtepi Private
Cmimi 380 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 130m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, ,tualeti  ballkoni dhe nje vendparkim..

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Janar, 2024 në 10:09 am Përditësuar 29 Janar, 2024 at 10:09 am
 • ID e pronës: MRE-28034
 • Çmimi: € 380
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Don Bosko, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121