Qira Apartament 2+1,YZBERISHT ,600 Euro

 • € 600
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira Apartament 2+1,YZBERISHT ,600 Euro

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1,YZBERISHT ,600 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Yzberisht, Grand Gallery

• mobiluar

• Kati 5

• Pallat me ashensor

• 💶 6000 Euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin 5 të një pallati 10 katesh.

Apartamenti është i organizuar shume mirë dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 2 tualete dhe nje ballkon. Eshte i pabanuar ndonjehere. Mundesi per parkim.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar per banim dhe ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Janar, 2024 në 5:43 pm Përditësuar 1 Shkurt, 2024 at 10:47 am
 • ID e pronës: MRE-28639
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128