Qira Hyrje Private 1+1, Rruga 5 Maji, 280 Euro/Muaj.

 • € 280
Rruga Hysen Selmani, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira Hyrje Private 1+1, Rruga 5 Maji, 280 Euro/Muaj.
Rruga Hysen Selmani, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 280

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Hyrje Private 1+1, Rruga 5 Maji, 280 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Hysen Selmani, ne fund te Rruges 5 Maji

• I mobiluar

• Kati 1

• Shtepi Private

• 💶 280 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 65 m² dhe gjendet në katin e 1 te nje shtepie private. Apartamenti ofrohet tereisht i mobiluar me mobilim shume te mire dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, korridori, dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Korrik, 2024 në 1:21 pm Përditësuar 11 Korrik, 2024 at 2:39 pm
 • ID e pronës: MRE-55246
 • Çmimi: € 280
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: **
 • Adresa Rruga Hysen Selmani, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257