Qira, lokal 135m2, Fresku, 1.000 euro/muaj

 • € 1,000
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera

Qira, lokal 135m2, Fresku, 1.000 euro/muaj

Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera lokal 135m2, Fresku, 1.000 euro/muaj

• Siperfaqe totale 135m²

• i kompletuar

•Cmimi 1000 euro/muaj

•Adresa: Fresku

 

✨ Informacione rreth prones.

 

Jepet me qira lokal i kompletuar në zonën e Freskut, me një sipërfaqe totale prej 135 m2. Lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati. Ai ofrohet i kompletuar me tavolina, karrige dhe te gjitha pajisjet e tjera të nevojshme per zhvillimin e aktivitetit. Lokali disponon 2 tualet.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 1:52 pm
 • ID e pronës: MRE-10615
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 135 m²
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Adresa Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresku/Linze

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257