Qira, Vile 3 Kateshe, Allias , 2500 Euro I Diskuteshem

 • € 2,500
Rruga Niko Avrami, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira, Vile 3 Kateshe, Allias , 2500 Euro I Diskuteshem

Rruga Niko Avrami, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 2,500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Vile 3 kateshe, Allias , 2500 euro i diskuteshem

 

• Tipologjia: Vile 3 kateshe

• Adresa: Rruga Niko Avrami

• Bosh

• Vile private

• Siperfaqe ndertimi 490m²

• 💶 2500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qira vile private 3 kateshe, me një sipërfaqe totale prej 490 m² dhe gjendet ne nje zone shume te qete ne zonen e Allias, ne rrugen Niko Avrami prane Shkolles se Bashkuar. Vila eshte bosh.

Disponon 6 dhoma, 3 tualete, , 1 verande te bollshme ,ballkon , oborr, 2 poste parkimi. E pajisur me sistem qendror ngrohje,ftohje dhe sigurie .

Katet lidhen me shkalle te brendshme. Vila eshte e pershtatshme per banim ose per biznes si klinika, shkolla, kopshte, hotel ose hostel etj.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Janar, 2024 në 4:29 pm Përditësuar 16 Janar, 2024 at 4:29 pm
 • ID e pronës: MRE-26026
 • Çmimi: € 2,500
 • Sip. totale: 590 m²
 • Dhoma gjumi: 6
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Niko Avrami, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erina Saliaj
 • Erina Saliaj
Whatsapp +355694050129