Qira, Vilë 3-katëshe, Medrese, 1.400 euro/muaj

 • € 1,400
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 1,400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qira, Vilë 3-katëshe, Medrese, 1.400 euro/muaj

• Tipologjia: 2+1 secili kat

• Adresa: Rruga e Dibrës pranë Medrese

• Totalisht e mobiluar

• Vilë Private me oborr

• 💶 1.400 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qira vilë private 3-katëshe me oborr me mundësi parkimi. Secili kati i vilës është e tipologjisë 2+1, me një sipërfaqe totale 250 m2 dhe gjendet në një zonë mjaft të qetë por me akses në rrugën kryesore . Vila ka organizim shumë të mirë, secili kat përbëhet nga 3 ambiente te cilat janë dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, si dhe korridori, banjo dhe secili kat lidhet me shkallë të brendshme. Jepet i mobiluar si në foto.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9422
 • Çmimi: € 1,400
 • Sip. e pronës: 230 m²
 • Sip. totale: 250 m²
 • Dhoma gjumi: 6
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina