Shesim Apartament 3+1+Verande Rruga 28 Nentori , 149.150Euro

 • € 149,150
Casa Italia
Shitje Oferta më e mirë

Shesim Apartament 3+1+Verande Rruga 28 Nentori , 149.150Euro

Casa Italia
 • € 149,150

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina shet apartament 3+1+ Verande , Rruga 28 nentori,   149150Euro

 

• Tipologjia:3+1

• Adresa: Rruga Dritan Hoxha

• Kati 7 banim

• Pallat i ri ne faze perfundimtare

• Siperfaqe totale banimi  116m²

• Siperfaqe neto banimi 98m²

•Siperfaqe Verande neto  82.3 m2

💶 149.150

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 3+1+ Verande ne katin e 7 te nje pallati te ri (2023) me ashensor tek Rruga 28 Nentori prane  Apartament eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi me tualet secila, salloni i ndenjes me verande  kuzhina bashke me ambjentin e ngrenies dhe tualet . Eshte ne faze perfundimtare te punimeve, me cilesi shume te mire ndertimi.

 

Detajet

Publikuar më 8 Shkurt, 2024 në 12:55 pm Përditësuar 8 Shkurt, 2024 at 1:05 pm
 • ID e pronës: MRE-29961
 • Çmimi: € 149,150
 • Sip. e pronës: 116 m²
 • Sip. totale: 198 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Casa Italia
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Valbona Tusha
 • Valbona Tusha
Whatsapp +355694010932