Shiten 2 Apartamente 2+1+Blk dhe 1+1+Blk ,ZOGU I ZI, 160000 Euro OKAZION

 • € 160,000
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shiten 2 Apartamente 2+1+Blk dhe 1+1+Blk ,ZOGU I ZI, 160000 Euro OKAZION

Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 160,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet APARTAMENT 2+1+Blk dhe Apartament 1+1+Blk, Zogu i Zi, 160,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk Kati 8 Tipologjia 1+1+Blk Kati 9

• Adresa: Zogu i Zi

• I mobiluar

• Kati 8 dhe 9

• Pallat i ri me ashensor

💶 160,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Blk, me siperfaqe 63m2, ndodhet në katin e 8 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga dhoma e ndjenjes, ambienti i gatitmit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane . Ndersa kati 9 esht 1+1  me siperfaqe 65m2 ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor . Shiten te dyja Bashke

 

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 11 Nëntor, 2023 at 5:46 pm
 • ID e pronës: MRE-20063
 • Çmimi: € 160,000
 • Sip. totale: 200 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Adresa Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258