Shiten 2 Garsionere, Ne Qender te Tiranes, 178.000 Euro.

 • € 178,000
Kinema Agimi, Bulevardi Bajram Curri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shiten 2 Garsionere, Ne Qender te Tiranes, 178.000 Euro.
Kinema Agimi, Bulevardi Bajram Curri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 178,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA Shiten 2 Garsionere, Ne Qender te Tiranes, 178.000 Euro.

 • Tipologjia:Garsionere
 • Adresa: Kinema Agimi, Pike Referimi: Rruga Vaso Pasha
 • Te Mobiluara
 • Kati 2
 • Pallat ekzistues
 • Siperfaqe Totale 50 m2
 • Cmimi i Shitjes  178,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shiten 2 Garsionere, me siperfaqe prej 50m² dhe gjendet në katin e 2  të një pallati ekzistues. Hyrja ka organizim shumë te mire ofrohet e  mobiluar,  te pershtatura per Air/b&b, investimi totalisht i ri.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Korrik, 2024 në 11:43 am Përditësuar 11 Korrik, 2024 at 12:14 pm
 • ID e pronës: MRE-55189
 • Çmimi: € 178,000
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: ***
 • Adresa Kinema Agimi, Bulevardi Bajram Curri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127