Shiten 2 vila ne Golem, 2 minuta larg detit

 • € 410,000
Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
Shitje
Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • € 410,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet 2 vila 1 kateshe ne Golem, Kavaje

• Siperfaqe trualli 840
m2
•Siperfaqe ndertimi 60 m2 secila vile
• Pishine 60 m2
•Oborr i gjelberuar
•Parkim per 4 makina
•2 minuta larg detit
• 💶 410,000 Euro

✨ Informacion mbi Pronen

Shiten dy vila 1 kateshe me pishine ne Golem, vetem 2 minuta larg detit, te pozicionuara ne nje kompleks vilash familjare. Truall prej 840 m2 me 2 vila 1 kateshe me siperfaqe prej 60 m2 secila. Total ndertim 120m2. Pishina me shatervan 60m2. Hapsira te gjelberta me peme te ndryshme para dhe mbrapa shtepive + parkim deri ne 4 makina. Dokumentacion i rregullt. Cmimi 410’000 € i diskutueshem. Mundesi investimi me fitime deri ne 25’000-30’000 € ne Sezon nepermjet airbnb apo booking. ( momentalisht prona leshohet me 250€ nata).

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10364
 • Çmimi: € 410,000
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Garazhe: 4
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Shitje

Detaje shtesë

 • Pishine: 60 m2
 • Adresa Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • Qyteti Kavaje
 • Zona Golem

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina Real Estate
 • Morina Real Estate