SHITEN 4 AMBIENTE BIZNESI, Brryli–Venue Club, 450,000 Euro.

 • € 450,000
Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Shitje Oferta më e mirë
SHITEN 4 AMBIENTE BIZNESI, Brryli–Venue Club, 450,000 Euro.
Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 450,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet 4 Ambiente  Biznesi, Brryli–Venue Club, 450,000 Euro.

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Sadik Petrela

• bosh

• Kati 0

• Sipërfaqe totale 287 m²

💶 450,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shiten kater njesi biznesi me një sipërfaqe totale prej 287 m² dhe gjenden në katin 0 ne nje pallati te ri ne rruge kryesore tek Venue Club. Njesite jane te ndara ne 4 dyqane me siperfaqe perkatesisht 28 m², 68.8 m², 77 m², 113.2 m².

Gjenden te  pozicionuar ne nje zone mjaft te pershtatshme per zhvillimin e tipologjive te ndryshme te bizneseve. I pershtatshem per klinika, laborator, supermakete, dyqane, etj.

Ambientet aktualisht jane me qera, njeri nga ambientet eshte dhene si mobileri, tjetri si qender estetike, njeri si zyre dhe i katerti si dyqan & hotel per kafshet shtepiake.

Blerja e tyre eshte nje mundesi shume e mire per investim.

 

Disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Korrik, 2024 në 2:54 pm Përditësuar 4 Korrik, 2024 at 3:44 pm
 • ID e pronës: MRE-54418
 • Çmimi: € 450,000
 • Sip. totale: 287 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjo: 4
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257