Shitet Apartament 2+1, Fresk, 65,000 Euro.

 • € 65,000
Rruga Ramazan Gaxherri, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1, Fresk, 65,000 Euro.

Rruga Ramazan Gaxherri, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 65,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1, Fresk, 65,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Ramazan Gaxherri

• Kati 0

• Pallat i ri

• Sipërfaqe Bruto 83.9m²

• Sipërfaqe Neto 76,2m²

• Pallati ne ndertim, shitja behet vetem me kalim te drejtash

💶 65.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe totale 83,9m², ndodhet në katin e 0 (i ngritur nga toka) të një pallati të ri ne zonen e Freskut, prane Gaxherrit.

Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi pa ndricim natyral dhe tualeti.

Salloni ka hapesire te bollshme per te nxjerre dhe ballkon ose prona mund te konvertohet ne 1+1 me dhome gjumi me ndricim natyral.

Apartamenti shitet bosh dhe ne cmim jane te perfshira dhe shpenzimet per vendosjen e parketit, patinimi, lyerja.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Janar, 2024 në 10:47 am Përditësuar 30 Janar, 2024 at 10:47 am
 • ID e pronës: MRE-28310
 • Çmimi: € 65,000
 • Sip. e pronës: 76,2 m²
 • Sip. totale: 83,9 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Ramazan Gaxherri, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509