Shitet Aartament 2+1+2Blk RR. “FORTUZI” PRANE HOTEL AMBASADOR 200.000 euro

 • € 200,000
Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Aartament 2+1+2Blk RR. “FORTUZI” PRANE HOTEL AMBASADOR 200.000 euro

Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 200,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, RR. “FORTUZI” PRANE HOTEL AMBASADOR 200.000 euro

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: RR. “FORTUZI

•i mobiluar

• Kati 8

• Pallat i ri

•Siperfaqe: 115m²

•Gjendja: e re

💶200,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Blk, me siperfaqe 115m² dhe ndodhet në katin 8 në një pallat te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambienti gatimit, tualeti dhe ballkoni.

Eshte i shtruar me parket, i termoizoluar, me sistem chiller, si dhe 1 kondicioner. Shitet e mobiluar (kuzhine, kundrabufe, lavastovilje, pianure dhe furre gatimit; frigorifer 2 kate,¨, 4 filtra uji te shkalla e furnizmit; mobiljet e te plota te gjitha dhomave, etj.)

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 7 Dhjetor, 2023 në 5:02 pm Përditësuar 7 Dhjetor, 2023 at 5:02 pm
 • ID e pronës: MRE-22469
 • Çmimi: € 200,000
 • Sip. totale: 115 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi, Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 8
 • Adresa Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258