Shitet aktiviteti  biznesi ,minimarket sallameri rruga Selaudin Zorba 115m2

 • € 30,000
Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet aktiviteti  biznesi ,minimarket sallameri rruga Selaudin Zorba 115m2

Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 30,000

Përshkrimi

Agjencia Morina  shet aktiviteti  biznesi ,minimarket sallameri rruga Selaudin Zorba 30,000 Euro

Gjendja : Shume e Mire

• Kati 1

•Siperfaqja 115 m2

• 💶 30.000 euro

 

✨ Informacion mbi pronen :

Shitet aktiviteti i biznesit minimarket dhe sallameri, i ngritur prej vitesh dhe qe ushtrohet ne katin e pare te nje kompleksio rezidencial, me fasade nga rruga, ne nje siperfaqe prej 115 m2. Ambienti eshte i marre me qera. Eshte ne gjendje shume te mire dhe mund te punesohen deri ne 5 persona. Ne cmim jane te perfshira 3 frigorifere sallami ndersa per pajisjet e tjera duhet bere pagese ekstra. Linja e pajisjeve eshte e rregullt ,fillon nga grirsja, kuteri, perziersja, mbushesja, furra, frigoriferat e sallamit 3 cope, makina e vakumit per paketim, peshore per etiketat, 4 tavolina pune (3 inoks dhe 1 mermer), 1 raft erzash dhe 1 makine akulli.

 

Për më shumë informacion na kontaktoni:

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 3:55 pm
 • ID e pronës: MRE-11064
 • Çmimi: € 30,000
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Allias

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544