Shitet Ambient Biznesi 40m2, Rruga E Dibres, 210.000€

 • € 210,000
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Ambient Biznesi 40m2, Rruga E Dibres, 210.000€

Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 210,000

Përshkrimi

Agjensia Morina Shet Ambient Biznesi 40m2, Medrese, 210.000 euro

• Siperfaqe totale 40m²

• bosh

•Cmimi 210.000 euro

 1. •Adresa: Medrese

 

✨ Informacione rreth prones.

 

Shitet lokal i kompletuar tek Medreseja, me një sipërfaqe totale prej 40 m2. Ambienti ndodhet ne katin 0. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per biznes.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 29 Korrik, 2023 at 1:30 pm
 • ID e pronës: MRE-14943
 • Çmimi: € 210,000
 • Sip. e pronës: 40 m²
 • Sip. totale: 40 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258