SHITET AMBIENT BIZNESI, Astir — Vila L, 40,000 Euro.

 • € 40,000
Vila L, Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë
SHITET AMBIENT BIZNESI, Astir — Vila L, 40,000 Euro.
Vila L, Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 40,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Ambient  Biznesi, Astir  — Vila L, 40,000 Euro.

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Vila L, Astir

• bosh

• Kati 0

• Sipërfaqe 21.5 m²

💶 40,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet njesi biznesi me një sipërfaqe prej 21.5 m² dhe gjendet në katin 0 ne nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire openspace, me tualet brenda.

Gjendet i pozicionuar ne nje zone mjaft te pershtatshme per zhvillimin e tipologjive te ndryshme te bizneseve. I pershtatshem per klinika, laborator, supermakete, dyqane, etj.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Korrik, 2024 në 10:58 am Përditësuar 9 Korrik, 2024 at 10:58 am
 • ID e pronës: MRE-55013
 • Çmimi: € 40,000
 • Sip. totale: 21.5 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Kualifikimi i prones: *
 • Adresa Vila L, Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256