SHITET AMBIENT BIZNESI, Varri Bamit — Bulevardi Zhan D`Ark, 119,000 Euro.

 • € 119,000
Rruga Selman Riza, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Shitje Oferta më e mirë
SHITET AMBIENT BIZNESI, Varri Bamit — Bulevardi Zhan D`Ark, 119,000 Euro.
Rruga Selman Riza, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 119,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Ambient  Biznesi, Bulevardi Zhan D`Ark — Varri Bamit, 119,000 Euro.

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Endri Keko, prane Pasticeri Tito

• bosh

• Kati 0

• Sipërfaqe 77 m²

💶 119,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet njesi biznesi me një sipërfaqe prej 77 m² dhe gjendet në katin 0 ne nje pallati ne rruge kryesore. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire openspace .

Gjendet i pozicionuar ne nje zone mjaft te pershtatshme per zhvillimin e tipologjive te ndryshme te bizneseve. I pershtatshem per klinika, laborator, supermakete, dyqane, etj.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Qershor, 2024 në 10:36 am Përditësuar 1 Korrik, 2024 at 11:38 am
 • ID e pronës: MRE-53254
 • Çmimi: € 119,000
 • Sip. totale: 77 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Selman Riza, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257