Shitet Ambjent Biznesi,Rruga Frosina Plaku -Kompleksi Magnet, 90,000Euro

 • € 90,000
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Shitet Ambjent Biznesi,Rruga Frosina Plaku -Kompleksi Magnet, 90,000Euro

Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 90,000

Përshkrimi

 

Agjencia Morina shet Biznesi, Rruga Frosina Plaku-Kompleksi Magnet, 90 Mij Euro

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa:Rruga Frosina Plaku-Kompleksi Magnet

• i investuar

• Kati 0

• Ndertim i ri

• 💶 90.000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet ambient biznesi, me një sipërfaqe 44m² dhe gjendet në katin 0 ne Kompleksin Magnet. Ambienti jepet i investuar. Është i pershtatshem per tipologji të ndryshme biznesi.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Shtator, 2023 at 2:11 pm
 • ID e pronës: MRE-16647
 • Çmimi: € 90,000
 • Sip. e pronës: 44 m²
 • Sip. totale: 44 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258